آزمایشگاه چه مکانی است ؟

آزمایشگاه است ؟

مکانی است که در آنجا آزمایش‌های علمی از جمله آزمایش شیمیایی انجام میشود. آزمایش‌های متعدد برای بهبود زندگی ما، ساخت آنتی بیوتیک‌های قوی برای مقابله با بیماری‌های عفونی، بررسی الکتریسیته و بهبود دستگاه های برقی و با بهره‌گیری از دانش زمین شناسی بافت‌های زمین بررسی و خطرات احتمالی و خسارت‌های زیان بار پیش‌بینی و راهکارهایی برای آن در نظر گرفته می‌شود.

بهترین آزمایشگاه کرج

 

بهترین آزمایشگاه کرج

فرقی ندارد برای کمردرد به دکتر رفته ایدیا ریز موهایتان .

احتمالا اولین چیزی که پزشک از شما می خواهد نتایج اخرین باری است که به آزمایشگاه رفته اید یا اگر نداشته باشد از شما می خواهد به یک آزمایشگاه خوب رفته وآزمایش های لازم را انجام دهید شما میتانید به پر امکانات ترین آزمایشگاه آزمایشگاه گلسا بروید .

بیمه آزمایشگاه

بیمه‌های پایه برای پرداخت هزینه‌های درمان محدودیت‌های زیادی دارند، استفاده از بیمه‌های تکمیلی بسیار  می‌توانند کمبودهای آنها را جبران نمایند. برای برخورداری از خدمات بیمه تکمیلی نیاز  است با یکی از شرکت‌های بیمه‌ایی قرارداد داشته باشید. براساس آن ماهانه مبلغی را به عنوان حق بیمه پرداخت خواهید کرد. در صورت بروز بیماری، شرکت بیمه‌ایی طبق توافقی که با شما کرده است، بخشی از هزینه را پرداخت می‌‌کند.

آزمایش خون و غربالگری

نمونه برای آزمایشات خون

غربالگری سه ماهه اول باردرای از دو آزمایش خون و سونوگرافی فراصوت می باشد  که در هفته ۱۱ تا ۱۴ بارداری برای بررسی خطر جنین مبتلا به سندرم داون، سندرم ادوارد یا سندروم پاتو انجام میشود.

انجام آزمایشات و سونوگرافی به همراه هم و با در نظر گرفتن سن مادر، حساسیت و اختصاصیت نتایج غربالگری را بیشتر میکند .

 

خطرهای احتمالی انجام آزمایش غربالگری :

 

غربالگری سه ماهه اول یک آزمایش عادی  غربالگری دوران بارداری می باشد  که به هیچ وجه خطر سقط ندارد، غیرتهاجمی می باشد  و برای بارداری هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند.

 

آزمایشگاه تشخیص پزشکی چیست ؟

 

آزمایشگاه پزشکی یا آزمایشگاه بالینی ، آزمایشگاهی می باشد  که در آن آزمایشات بالینی بر روی نمونه‌ها شکل میگیرد

این آزمایشات اطلاعات جامعی درخصوص سلامت بیمار و برای کمک به تشخیص ، درمان و پیشگیری از بیماری ارائه می‌دهد.

اندازه و پیچیدگی آزمایشگاه‌های پزشکی مختلف  است. چراکه آنها انواع مختلفی از خدمات آزمایشی را ارائه می‌دهند.

مطب‌ها و کلینیک‌های پزشکان و همچنین مراکز درمانی و مراقبت‌های طولانی مدت ، امکان دارد  آزمایشگاه‌هایی داشته باشند که خدمات تست اولیه را ارائه دهند.

آزمایشگاه محمدشهر
آزمایشگاه محمدشهر

شعارآزمایشگاه گلسا

آزمایشگاه تشخیص پزشکی گلسا با شعار چکاب به البرز موقع ، تشخیص به موقع ، درمان به موقع در استان البرز (محمد شهر ) فعالیت دارد .